Hay Basura No Basura!!!

Az  Arteria de canaria névre hallgató egyesületünk első valódi akciója (ami tipikus példája a kellemest a hasznossal való összekötésnek) a hozzánk legközelebb eső – alacsony turistafertőzöttségű, leginkább helyiek által látogatott, ezért igencsak koszos – tengerpart önkéntes alapú kitakarítása volt. Ennek több előnye is van, egyrészt tisztább lett a kedvenc playa-m, másrészt, az egyesület már tud valamiféle tevékenységet felmutatni, harmadrészt pedig a környezetvédős, szemétszedős projekttel már talán eredményesebben lehet házalni az önkormányzatnál, hogy ugyan adjanak már engedélyt a – jelenleg parkolópályán lévő – homokszobrok létesítésére, mert az azokból befolyó adományok összegét, egyesületünk a további Limpio Canaria szerű ténykedések szervezésére fordíthatja. Ez utóbbi mondjuk nem teljesen igaz, de a személyes jólétem fenntartására biztosan nem adnak ki semmiféle pecsétes papírt…

Fényképekért katt –> ide

Címke , ,

One thought on “Hay Basura No Basura!!!

  1. […] elárasztották a partokat, sátrakkal, agregátorberregéssel, és sok ottfelejtett szeméttel. No meg a környékbéli víkendházak is megteltek élettel, grillételek illatával, és a […]

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

%d blogger ezt szereti: